Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Jak zpracovat svoje traumata pomocí mandal

8. ledna - 11. února

Překonejte svá traumata a začněte žít život naplno

Objevte sílu mandal a naučte se využívat jejich potenciál pro sebeléčení

Co kdybyste mohli vyléčit své staré rány a traumata, která vás omezují na cestě k šťastnému životu? V čem by byl váš život jiný?

Představte si, jak by se váš život změnil, kdybyste byli schopni se vypořádat se svými traumaty a emocemi, které vás drží zpět. Jak by to vypadalo, kdybyste mohli žít svůj život naplno, bez strachu, bez omezení a bez bolesti z minulosti? Co kdybyste se konečně mohli cítit svobodní, uvolnění a naplnění?

To vše je možné s pomocí kresby mandal. Protože mandaly jsou klíčem k překonání vašich traumat a negativních emocí.

  • Naučím vás, jak se vypořádat se svými traumaty a emocemi,
  • Ukážu vám, jak otevřít svou kreativitu a své emoce skrze kresbu.

Většina lidí si myslí, že umění a kreativita jsou jen pro ty „talentované“ nebo „kreativní“. Ale pravda je taková, že mandaly nejsou o tom, jak umělecky talentovaní jsme, ale o tom, jak se dokážeme otevřít svým pocitům a své kreativitě.

Klíčem k překonání vašich traumat a negativních emocí je otevření se vlastní kreativitě a emocím skrze mandaly. A to je právě to, co vám můžu nabídnout.

Kurz bude probíhat v termínu od 8. 1. do 11. 2. 2024

Představuji vám kurz „Jak zpracovat svoje traumata pomocí mandal“, který vám pomůže překonat vaše strachy, problémy a bolesti a vrátit se zpět k sobě. Kurz „Jak zpracovat svoje traumata pomocí mandal“ je unikátní metoda, ve které využívám mandalu jako nástroj pro sebepoznání a sebeléčení.

Kurz „Jak zpracovat svoje traumata pomocí mandal“ jsem vytvořila na základě vlastních zkušeností a zkušeností z práce s mými klienty. Tato metoda již pomohla desítkám lidí, jako jste vy, překonat jejich traumata a negativní emoce a vrátit se zpět k sobě.

Technika je jedinečná v tom, že pracujeme bez kružítka a bez pravítka a využíváme principů automatické kresby, která vzniká v naprostém uvolnění. Pak má tvorba maximální léčivý účinek na lidský organismus. Nemusíte umět kreslit ani malovat, přesto dosáhnete překvapivých výsledků.

 

VÍCE INFORMACÍ NAJDETE ZDE.

Podrobnosti

Zahájení:
8. ledna
Ukončení:
11. února