Marketing sociálních sítí

Chcete začít tvořit úspěšné sociální strategie pro vaše podnikání? Pak neváhejte a klikněte na odkaz níže. Vezměte svůj byznys do svých rukou a udělejte první krok k online úspěchu

Oblasti, se kterými vám pomůžu:

Cítíte se zavaleni množstvím informací a úkolů spojených se správou vašich sociálních sítí? Chcete vyniknout na Facebooku a Instagramu, vytvářet kreativní reklamy a grafiku, ale nevíte jak na to? Chybí vám webové stránky a vy víte, že si s nimi sami neporadíte? Jsem tu, abych vám ukázala cestu, jak na sítích pracovat lehce a bez stresu.

Proč? Protože v dnešní době je správná prezentace na sociálních sítích zásadní pro vaše podnikání. Ať už jste malý podnikatel nebo firma, správně vedené sociální sítě mohou dát váš byznys na novou úroveň.

Nabízím vám své profesionální zkušenosti a tipy, které vám pomohou lépe pochopit, jak pracovat se sociálními sítěmi, vytvářet účinné reklamy a atraktivní grafiku. S těmito informacemi budete moci zvýšit svou šanci na úspěch na sociálních sítích a zanechat silný dojem na vaše potenciální zákazníky.

Spojila jsem své kreativní myšlení a zálibu v on-line práci a vytvořila pro vás jedinečnou nabídku. Provedu vás kompletně celým vaším on-line podnikáním, navrhnu vám smysluplná řešení, najdu způsob, jak vše zrealizovat a to i tam, kde vy už jste v koncích. To vše se smyslem pro estetiku a pro detail. 

Chcete delegovat činnosti, které vás nebaví? Nebo dáváte přednost postupnému vedení tak, abyste vše pochopili a mohli si v budoucnu tvořit v on-line prostoru sami? Žádný problém, řekněte mi svou představu a společně najdeme způsob, který bude pro vás nejvhodnější. 

Nejste si jisti, zda jsou moje služby pro vás vhodné?

Využijte jednorázové konzultace v délce trvání 15 minut, kde probereme všechny možnosti. Napište si o termín konzultace. V případě, že jste z Plzně, je možná osobní schůzka. 

Tato konzultace vás nezavazuje k odebrání dalších služeb. 

Virtuální asistence

Mentoring

Tvorba webu

Školení: Správa sociálních sítí Facebook a Instagram

Nabízím školení na správu Faceboku a Instagramu zaměřené na malé podnikatele, neziskové organizace a drobné podniky.

Naučím vás, jak se dívat na sociální sítě optikou vašeho podnikání, jak využívat při práci selský rozum a jak si práci přizpůsobit tak, aby vás sociální sítě neměly ve své moci. 

Rozsah školení: 4 hodiny. 

Školení: Práce s grafickým programem Canva

Nabízím školení na práci s grafickým programem Canva. Školení je vhodné pro malé podnikatele, neziskové organizace a školy. 

Rozsah školení: 4 hodiny

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.