Kalendář na rok 2024

Bližší informace: 

Co vám vybarvování mandal přinese?

Mandala jako omalovánka má řadu přínosů, jako je podpora přítomného okamžiku, uvolnění mentálního i fyzického napětí a zlepšení emocionální rovnováhy. 

Když se zabýváte vybarvováním mandal, soustředíte se na cíl, což vytváří prostor pro pozitivní myšlení a odpojení od vnějšího světa. Mnoho lidí vnímá, že barvení mandal je terapeutické a pomáhá jim zvládat stres a úzkost.

Ukázka loňského kalendáře

Součástí kalendáře je minimálně 13 mandal – jedna titulní strana a 12 jednotlivých listů. Každá mandala má své téma, které vybírám tak, aby vám v následujícím roce měla, co říct. Témata jsou pozitivní a motivační.

V každém kalendáři naleznete i bonusy, které jsou každý rok jiné. 

Doporučení - pracujte s tématy mandal

Vyberte si své oblíbené mandaly a obklopte se jimi. Využívejte jejich témata pro sebe. Vybírejte si mandaly, které s vámi v daný moment souzní. 

Podobně se pracuje s afirmačními tématy. Afirmace jsou krátké věty nebo fráze, které jsou navrženy tak, aby podpořily pozitivní myšlení a pomohly dosáhnout určitých cílů. Když se používají spolu s mandalami, vytvářejí silný terapeutický nástroj, který může podpořit sebedůvěru a pozitivní myšlení.

Mandaly jako afirmační pomůcky mohou být přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly individuálním potřebám a cílům. Mohou být použity k podpoře sebedůvěry, vytrvalosti a klidu. 

Mandaly nabízejí nejen silný vizuální vjem, ale i jedinečnou kreativní energii, která má pozitivní účinky na celkové duševní a tělesné zdraví.

Ukázky dalších mandal

Od roku 2015 vytvářím pravidelně kalendář z mandal, které vznikly v daném roce.

Nikdy do poslední chvíle nevím, co za mandaly v kalendáři bude, ale jedno vím jistě. Budu ho mít do vánoc v ruce. 

Chcete ho na vánoce mít i vy? Objednejte si ho včas. Dělám jen omezený počet výtisků, dotisk nedělám. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.