Pexeso s ručně kreslenými mandalami? Proč ne...

Jste hraví a máte rádi mandaly? Tak to je ideální kombinace. Nabízím pexeso, kde najdete celkem 32 mandal v černobílé podobě. Můžete si je vybarvit nebo použít tak, jak jsou. 

Pexeso mám pro vás připraveno v Pdf k vlastnímu vytištění. Nestačí vám jedna verze? Snadno vytvoříte další. 

Černobílé pexeso přináší zcela nový způsob relaxace, pomůcku na zlepšení a podpoření kreativity nebo na procvičení paměti.

Obsahuje autorské mandaly kreslené ručně pomocí automatické kresby. 

Máte možnosti hrát pexeso bez barev nebo ho vybarvit, a tím si můžete zážitek přizpůsobit přesně podle vašich představ a podpořit tak vysoce osobní zážitek.

Pokud si pexeso objednáte v Pdf, můžete si ho můžete vytisknout opakovaně, možnosti jsou pak takřka neomezené.

Zlepšete paměť, kreativitu a relaxujte s ručně kreslenými mandalami!

Kromě běžného využití jako společenské hry nebo terapeutického nástroje lze tyto mandaly použít i jako afirmační karty, které vám pomohou dosáhnout pozitivního a motivačního efektu po celý den.

Proč se spokojit s běžnými kupovanými kartičkami, když můžete mít pexeso, které si barevně přizpůsobíte podle sebe? Kartičky se vejdou do peněženky, oblíbená témata tak můžete mít stále u sebe.

Proč mandalové pexeso?

Využijte pexeso jako rychlou omalovánku

Mandala jako omalovánka má řadu přínosů, jako je podpora mindfulness, uvolnění mentálního i fyzického napětí a podpora emocionální rovnováhy. A díky velikosti pexesa je rychlá. Můžete si jich tak vytvořit víc.

Když se zabýváte vybarvováním mandal, soustředíte se na cíl, což vytváří prostor pro pozitivní myšlení a odpojení od vnějšího světa. Mnoho lidí vnímá, že barvení mandal je terapeutické a pomáhá jim zvládat stres a úzkost.

Pracujte s tématy mandal

Afirmační kartičky jsou krátké věty nebo fráze, které jsou navrženy tak, aby podpořily pozitivní myšlení a pomohly dosáhnout určitých cílů. Když se používají spolu s mandalami, vytvářejí silný terapeutický nástroj, který může podpořit sebedůvěru a pozitivní myšlení.

Mandaly jako afirmační kartičky mohou být přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly individuálním potřebám a cílům. Mohou být použity k podpoře sebedůvěry, vytrvalosti, lásky, míru a klidu. 

Mandaly nabízejí nejen silný vizuální vjem, ale i jedinečnou kreativní energii, která má pozitivní účinky na celkové duševní a tělesné zdraví.

Ukázky dalších mandal

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.