Soubor 50 mandal ke stažení v Pdf

Zklidněte svou mysl pomocí mandal

Práce s mandalami vám přinese uvolnění

Při zamyšlení se nad tématem mandaly dochází ke uvědomění toho, jak to máte právě vy.

Naučíte se pravidelně relaxovat. Věnujete čas sami sobě.

Doporučuji s mandalami pracovat intuitivně

Až vám soubor přijde, vybírejte si mandaly namátkou, nečtěte si dopředu jejich poselství.

Můžete mandaly vytáhnout poslepu nebo se podívat z větší dálky a vybrat si právě tu, která si vás přitáhne. Teprve pak si přečtěte téma a pracujte s ním.

Budete-li mandalu vybarvovat, nechte při malování volně plynout myšlenky. Samotné téma vás navede přesně tam, kam bude potřeba.

Můžete si mandaly také nechat jen tak, nevybarvené. Už samotný pohled na ně je uklidňující.

Tip pro vás

Máte-li pocit, že nezvládnete v pracovním shonu vybarvit mandaly ve velikosti A4? Vytiskněte si je ve zmenšeném formátu. Uvidíte, že bude mnohem snazší se do práce s nimi pustit.

Vhodné pro terapeuty i pro individuální použití

Soubor obsahuje 50 mandal v PDF formátu.

Mandala jako omalovánka má řadu přínosů, jako je podpora mindfulness, uvolnění mentálního i fyzického napětí a podpora emocionální rovnováhy. 

Když se zabýváte vybarvováním mandal, soustředíte se na cíl, což vytváří prostor pro pozitivní myšlení a odpojení od vnějšího světa. Mnoho lidí vnímá, že barvení mandal je terapeutické a pomáhá jim zvládat stres a úzkost.

Pracujte s tématy mandal

Afirmační kartičky jsou krátké věty nebo fráze, které jsou navrženy tak, aby podpořily pozitivní myšlení a pomohly dosáhnout určitých cílů. Když se používají spolu s mandalami, vytvářejí silný terapeutický nástroj, který může podpořit sebedůvěru a pozitivní myšlení.

Mandaly jako afirmační kartičky mohou být přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly individuálním potřebám a cílům. Mohou být použity k podpoře sebedůvěry, vytrvalosti, lásky, míru a klidu. 

Mandaly nabízejí nejen silný vizuální vjem, ale i jedinečnou kreativní energii, která má pozitivní účinky na celkové duševní a tělesné zdraví.

Ukázky dalších mandal

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.